«Павлоградський комунальний портал»
«Павлоградський комунальний портал»
Українська
Понеділок, 29 Квітня 2024
Портал створений за підтримкою





Опитування
Шановні мешканці міста! Задля удосконалення наших послуг та у відповідності до ваших запитів, просимо обрати варіант із нижченаведених тверджень:

1. я використовую електронний рахунок-повідомлення, паперовий мені не потрібен.
1. я використовую електронний рахунок-повідомлення, паперовий мені не потрібен.
48% [766 Голосів]

2. я використовую електронний рахунок-повідомлення, але і паперовий мені також потрібний.
2. я використовую електронний рахунок-повідомлення, але і паперовий мені також потрібний.
46% [738 Голосів]

3. я користуюсь лише паперовим рахунком-повідомленням.
3. я користуюсь лише паперовим рахунком-повідомленням.
6% [92 Голосів]

Голосів: 1596
Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися
Почато: 22/01/2020 12:25
Топ-Теми Форуму
Теми відсутні
Зараз на сайті
Гостей: 2
Користувачів: 1
gornostaeva49
Всього користувачів: 17,453
Новий користувач: IRINA52
Лічильник звернень за
Сьогодні1961
Тиждень33571
Місяць207755
Всього29467768
Перегляд теми
 Роздрукувати тему
социальная норма ЖКХ
isnian
Подскажите, пожалуйста, какая социальная норма на квартплату и отопление, на которую назначается субсидия.
 
Evgeniya
За квартплату и отопление социальная норма для назначения субсидии -13,65 кв. метра на 1 чел. + 35,22 кв. метра на семью.
 
isnian
Спасибо за ответ!
 
Константин КВ
Добрый день! Какая социальная норма для назначения субсидии на отопления на сегодняшний день.
 
Константин КВ
Добрый день! Какая социальная норма при назначении субсидии на отопления на сегодняшний день.
 
Evgeniya
Константин КВ написал:
Добрый день! Какая социальная норма при назначении субсидии на отопления на сегодняшний день.

13,65 кв. метра на одного человека + 35,22 кв. метра на семью = 48,87 на 1 чел.
 
Константин КВ
Спасибо. То есть на семью из 4-х человек: 13,65Х4+35,22=89.82 кв. метра. Почему тогда в уведомлении о назначении субсидии написано социальная норма 22,53 кв. метра (даже и на одного не получается). Правильно ли это?
 
Evgeniya
Константин КВ написал:
Спасибо. То есть на семью из 4-х человек: 13,65Х4+35,22=89.82 кв. метра. Почему тогда в уведомлении о назначении субсидии написано социальная норма 22,53 кв. метра (даже и на одного не получается). Правильно ли это?


не смотрите на эту норму (это только за октябрь отдел субсидий расчитал по кол-ву дней), но платить вам туже сумму, что написана "обязательный платеж"
 
Константин КВ
Большое спасибо за разъяснение.
 
Перейти на Форум: