«Павлоградський комунальний портал»
«Павлоградський комунальний портал»
Українська
Середа, 01 Травня 2024
Портал створений за підтримкою





Опитування
Шановні мешканці міста! Задля удосконалення наших послуг та у відповідності до ваших запитів, просимо обрати варіант із нижченаведених тверджень:

1. я використовую електронний рахунок-повідомлення, паперовий мені не потрібен.
1. я використовую електронний рахунок-повідомлення, паперовий мені не потрібен.
48% [768 Голосів]

2. я використовую електронний рахунок-повідомлення, але і паперовий мені також потрібний.
2. я використовую електронний рахунок-повідомлення, але і паперовий мені також потрібний.
46% [738 Голосів]

3. я користуюсь лише паперовим рахунком-повідомленням.
3. я користуюсь лише паперовим рахунком-повідомленням.
6% [92 Голосів]

Голосів: 1598
Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися
Почато: 22/01/2020 12:25
Топ-Теми Форуму
Теми відсутні
Зараз на сайті
Гостей: 1
Користувачів: 1
maslopup63
Всього користувачів: 17,462
Новий користувач: OberonRoman
Лічильник звернень за
Сьогодні6443
Тиждень57165
Місяць208924
Всього29498841
Перегляд теми
 Роздрукувати тему
ТБО - про договор и долги
saidasi
Здравствуйте, моим родственникам недавно пришел счет-уведомление с большим долгом по вывозу ТБО.
Но они договора не подписывали, услугами не пользовались, весь мусор утилизируют самостоятельно ( в основном на компост)
Вопрос - что делать в этой ситуации?
Родственники - две пожилые женщины, по состоянию здоровья не в состоянии выходить из дому, ряд лет пользуются субсидией.
 
elena
saidasi написал:
Здравствуйте, моим родственникам недавно пришел счет-уведомление с большим долгом по вывозу ТБО.
Но они договора не подписывали, услугами не пользовались, весь мусор утилизируют самостоятельно ( в основном на компост)
Вопрос - что делать в этой ситуации?
Родственники - две пожилые женщины, по состоянию здоровья не в состоянии выходить из дому, ряд лет пользуются субсидией.

1. Мусор есть всегда, так же есть мусор, который в компост не положишь, это я точно знаю, т.к. и сама и родственники живут в своем доме.
2. Напишите адрес, посмотрим, есть ли там договор
 
saidasi
Адрес написала в личку.
Они ж не пользовались услугой общего вывоза мусора, т к считали, что договор не подписывали и соответственно не могут выставлять мусор на улицу...
 
Angelina
У меня та же проблема,куда обращаться на счете-уведомлении нет ни адреса ни телефона?
 
elena
КП "Уютный город", которое занимается вывозом мусора, находится по адресу ул.Шевченко 63, каб.106-108
 
Перейти на Форум: