«Павлоградський комунальний портал»
«Павлоградський комунальний портал»
Українська
Четвер, 25 Квітня 2024
Портал створений за підтримкою





Опитування
Шановні мешканці міста! Задля удосконалення наших послуг та у відповідності до ваших запитів, просимо обрати варіант із нижченаведених тверджень:

1. я використовую електронний рахунок-повідомлення, паперовий мені не потрібен.
1. я використовую електронний рахунок-повідомлення, паперовий мені не потрібен.
48% [766 Голосів]

2. я використовую електронний рахунок-повідомлення, але і паперовий мені також потрібний.
2. я використовую електронний рахунок-повідомлення, але і паперовий мені також потрібний.
46% [737 Голосів]

3. я користуюсь лише паперовим рахунком-повідомленням.
3. я користуюсь лише паперовим рахунком-повідомленням.
6% [91 Голосів]

Голосів: 1594
Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися
Почато: 22/01/2020 12:25
Топ-Теми Форуму
Теми відсутні
Зараз на сайті
Гостей: 1
Користувачів: 0
Всього користувачів: 17,444
Новий користувач: Elena2404
Лічильник звернень за
Сьогодні152
Тиждень56330
Місяць209465
Всього29447054
Перегляд теми
 Роздрукувати тему
тариф осбб
olzhurbenko
тариф 2 грн за кв.м дом без лифта, подскажите это нормально?
 
Warwar
Не понятно У нас Гагарина 11 ОСББ Общая площадь 47,5 м лифт-платеж131,58 грн
 
olzhurbenko
было 1,5 грн, а теперь 2 грн за 1 кв.м, просто хотелось сравнить тарифы по городу
Cool
 
Nansy6665
У нас вообще 2,6(дом без лифта в аварийном состоянии) и нам это навязали , ссылаясь на то,что повысили минималку до 3200 и нужно ,что бы у председателя была такая зп ! по этому мы с 2грн перешли на 2,6 ! хотя до конца отопительного сезона они вообще не имели права повышать тариф !( сказали будут еще повышать позже) Бороться с этим нет ни каких уже сил!
 
elena
Nansy6665 надіслано:
У нас вообще 2,6(дом без лифта в аварийном состоянии) и нам это навязали , ссылаясь на то,что повысили минималку до 3200 и нужно ,что бы у председателя была такая зп ! по этому мы с 2грн перешли на 2,6 ! хотя до конца отопительного сезона они вообще не имели права повышать тариф !( сказали будут еще повышать позже) Бороться с этим нет ни каких уже сил!

Председатель может работать на 0,5 ставки или даже на 0,25. Возможно ему просто хочется зарплату побольше)))
 
Кохаю Янгола
у нас 2,3 за 1 кв.м.
 
Перейти на Форум: