«Павлоградський комунальний портал»
«Павлоградський комунальний портал»
Українська
Субота, 27 Квітня 2024
Портал створений за підтримкою





Опитування
Шановні мешканці міста! Задля удосконалення наших послуг та у відповідності до ваших запитів, просимо обрати варіант із нижченаведених тверджень:

1. я використовую електронний рахунок-повідомлення, паперовий мені не потрібен.
1. я використовую електронний рахунок-повідомлення, паперовий мені не потрібен.
48% [766 Голосів]

2. я використовую електронний рахунок-повідомлення, але і паперовий мені також потрібний.
2. я використовую електронний рахунок-повідомлення, але і паперовий мені також потрібний.
46% [738 Голосів]

3. я користуюсь лише паперовим рахунком-повідомленням.
3. я користуюсь лише паперовим рахунком-повідомленням.
6% [91 Голосів]

Голосів: 1595
Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися
Почато: 22/01/2020 12:25
Топ-Теми Форуму
Теми відсутні
Зараз на сайті
Гостей: 1
Користувачів: 0
Всього користувачів: 17,450
Новий користувач: KronshteynTV
Лічильник звернень за
Сьогодні4600
Тиждень53663
Місяць212751
Всього29462029
Перегляд теми
 Роздрукувати тему
передача показаний счетчика на воду
lolyk
Хочу выяснить, каким образом передаються показания счетчика за воду в Павлоградводоканал из личного кабинета. Два раза в 9 и 10 месяце оставляла показания для передачи, но на 2.12.16 их в службу так и не передали. За 9 месяц день в который заносила информацию для передачи не помню, а за 10 это было до 25.10.16. Почему мои показания не отображаються в личном кабинете???????????????
 
elena
Вы можете передавать показания водомеров несколько раз в месяц, но будут занесены только одни, те, которые больше. Информация с сайта заносится в базу водоканала 1 числа текущего месяца, а на сайте обновляется 4-7 числа.
 
lolyk
elena, меня интересует, почему ни одно из показаний за 9, 10 месяц так и не отобразилось в личном кабинете.
 
elena
напишите мне в личку ваш адрес
 
kyporos
Здравствуйте! Когда надо передавать показания по воде?
 
Evgeniya
kyporos написал:
Здравствуйте! Когда надо передавать показания по воде?


Чтобы не было доначислений по среднему, желательно передавать показания в последний рабочий день месяца
 
Перейти на Форум: