«Павлоградський комунальний портал»
«Павлоградський комунальний портал»
Українська
Четвер, 02 Травня 2024
Портал створений за підтримкою





Опитування
Шановні мешканці міста! Задля удосконалення наших послуг та у відповідності до ваших запитів, просимо обрати варіант із нижченаведених тверджень:

1. я використовую електронний рахунок-повідомлення, паперовий мені не потрібен.
1. я використовую електронний рахунок-повідомлення, паперовий мені не потрібен.
48% [768 Голосів]

2. я використовую електронний рахунок-повідомлення, але і паперовий мені також потрібний.
2. я використовую електронний рахунок-повідомлення, але і паперовий мені також потрібний.
46% [739 Голосів]

3. я користуюсь лише паперовим рахунком-повідомленням.
3. я користуюсь лише паперовим рахунком-повідомленням.
6% [92 Голосів]

Голосів: 1599
Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися
Почато: 22/01/2020 12:25
Топ-Теми Форуму
Теми відсутні
Зараз на сайті
Гостей: 2
Користувачів: 0
Всього користувачів: 17,464
Новий користувач: Kriss10405
Лічильник звернень за
Сьогодні63
Тиждень58317
Місяць206537
Всього29505219
Перегляд теми
 Роздрукувати тему
Оплата ТБО
VitaliyP
Оплату за ТБО провожу регулярно каждый месяц. Изменился поставщик услуг, не заметил - платил три месяца в ЗАТИШНЕ МІСТО, а надо было в ЭКО-КОМУНТРАНС. Где можно увидеть реквизиты по ЭКО-КОМУНТРАНС.
 
elena
VitaliyP написал:
Оплату за ТБО провожу регулярно каждый месяц. Изменился поставщик услуг, не заметил - платил три месяца в ЗАТИШНЕ МІСТО, а надо было в ЭКО-КОМУНТРАНС. Где можно увидеть реквизиты по ЭКО-КОМУНТРАНС.

на этом портале есть возможность оплаты в пользу ЭКО-КОМУНТРАНС
 
Saniok
Тут недавно принесли платежку на вывоз ТБО. Хотелось бы знать -почему я должен платить за услуги,которые не получаю! На основании какого договора?
 
Saniok
Сегодня зашол к маме, тоже платёжка за вывоз мусора, один в один как у меня! Долг 200гр, приписано 5 осиб, пильг нема! Она уже 7 лет одна приписана! Это шо, на лоха рассчитано! Пенсионеры не досмотрят--заплатят! Мне интересно--кто составляет этот развод?
Вулиця Дмитра Яворницького!
 
Evgeniya
Saniok написал:
Сегодня зашол к маме, тоже платёжка за вывоз мусора, один в один как у меня! Долг 200гр, приписано 5 осиб, пильг нема! Она уже 7 лет одна приписана! Это шо, на лоха рассчитано! Пенсионеры не досмотрят--заплатят! Мне интересно--кто составляет этот развод?
Вулиця Дмитра Яворницького!


Вам необходимо подойти в ООО Даяр ул.Соборная 81А или КП ГИРАЦ ПГС ул. Соборная 42А со справкой с места жительства, паспортом. Будет произведен перерасчет по кол-ву прописанных людей.
 
Saniok
Вам необходимо подойти в ООО Даяр ул.Соборная 81А или КП ГИРАЦ ПГС ул. Соборная 42А со справкой с места жительства, паспортом. Будет произведен перерасчет по кол-ву прописанных людей.[/quote]
Благодарю за совет! Услугами данных фирм не пользуюсь-мусора нет, а платить за воздух не собираюсь! Плачу только за то, чем пользуюсь!
 
Перейти на Форум: