«Павлоградський комунальний портал»
«Павлоградський комунальний портал»
Українська
Неділя, 05 Травня 2024
Портал створений за підтримкою





Опитування
Шановні мешканці міста! Задля удосконалення наших послуг та у відповідності до ваших запитів, просимо обрати варіант із нижченаведених тверджень:

1. я використовую електронний рахунок-повідомлення, паперовий мені не потрібен.
1. я використовую електронний рахунок-повідомлення, паперовий мені не потрібен.
48% [769 Голосів]

2. я використовую електронний рахунок-повідомлення, але і паперовий мені також потрібний.
2. я використовую електронний рахунок-повідомлення, але і паперовий мені також потрібний.
46% [739 Голосів]

3. я користуюсь лише паперовим рахунком-повідомленням.
3. я користуюсь лише паперовим рахунком-повідомленням.
6% [92 Голосів]

Голосів: 1600
Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися
Почато: 22/01/2020 12:25
Топ-Теми Форуму
Теми відсутні
Зараз на сайті
Гостей: 1
Користувачів: 0
Всього користувачів: 17,471
Новий користувач: Akvarium80
Лічильник звернень за
Сьогодні2094
Тиждень60835
Місяць209020
Всього29522931
Перегляд теми
 Роздрукувати тему
Как рассчитывают по теплу
slavababich
У меня назначена субсидия. -опалення:з лiч.,центральне 1.08Гкал / 1539.84 1203.15-обязательный платеж. Сейчас мне насчитали 1688,87 к оплате. Подскажите пожалуйста,это как мне платить? Это я не понимаю,или бухгалтер?
 
elena
slavababich написал:
У меня назначена субсидия. -опалення:з лiч.,центральне 1.08Гкал / 1539.84 1203.15-обязательный платеж. Сейчас мне насчитали 1688,87 к оплате. Подскажите пожалуйста,это как мне платить? Это я не понимаю,или бухгалтер?


напишите в личку адрес, я посмотрю
 
pochtovaya
elena написал:
напишите в личку адрес, я посмотрю


Ответьте и мне. В личку написал. Спасибо!
 
elena
pochtovaya написал:
elena написал:
напишите в личку адрес, я посмотрю


Ответьте и мне. В личку написал. Спасибо!

ответила
 
Ozernya666
подскажите пожалуйста по отоплению была назначена субсидия в размере 1691 грн, и на январь месяц была переплата в размере 280 грн, а теперь пришла платежка за январь по отпоплению 1809, а субсидия уже уже 443грн и плюс моя оплата 202 грн,и за чего так??? и теперь к оплате 883грн
 
marikutsab
slavababich написал:
У меня назначена субсидия. -опалення:з лiч.,центральне 1.08Гкал / 1539.84 1203.15-обязательный платеж. Сейчас мне насчитали 1688,87 к оплате. Подскажите пожалуйста,это как мне платить? Это я не понимаю,или бухгалтер?
 
elena
Ozernya666 написал:
подскажите пожалуйста по отоплению была назначена субсидия в размере 1691 грн, и на январь месяц была переплата в размере 280 грн, а теперь пришла платежка за январь по отпоплению 1809, а субсидия уже уже 443грн и плюс моя оплата 202 грн,и за чего так??? и теперь к оплате 883грн

а вы оплачивали обязательный платеж в ноябре и декабре?
 
elena
marikutsab написал:
slavababich написал:
У меня назначена субсидия. -опалення:з лiч.,центральне 1.08Гкал / 1539.84 1203.15-обязательный платеж. Сейчас мне насчитали 1688,87 к оплате. Подскажите пожалуйста,это как мне платить? Это я не понимаю,или бухгалтер?

платить обязательный платеж с ноября и по конец отопительного сезона
 
slavababich
elena написал:
marikutsab написал:
slavababich написал:
У меня назначена субсидия. -опалення:з лiч.,центральне 1.08Гкал / 1539.84 1203.15-обязательный платеж. Сейчас мне насчитали 1688,87 к оплате. Подскажите пожалуйста,это как мне платить? Это я не понимаю,или бухгалтер?

платить обязательный платеж с ноября и по конец отопительного сезона

В уведомлении о предоставлении субсидии довольно ясно говорится : УВАГА! Ви зобов'язанi щомiсячно сплачувати вартiсть фактично використаної послуги з урахуванням розмiру призначеної субсидiї
Поэтому не вижу смысла и логики платить каждый месяц за неиспользованную услугу. Похоже что решили содрать деньги с людей и закрыть теплосеть.Другого объяснения не вижу.Субсидия уже не первый год и раньше считали совсем не так.
 
Перейти на Форум: