«Павлоградський комунальний портал»
«Павлоградський комунальний портал»
Українська
Вівторок, 23 Квітня 2024
Портал створений за підтримкою





Опитування
Шановні мешканці міста! Задля удосконалення наших послуг та у відповідності до ваших запитів, просимо обрати варіант із нижченаведених тверджень:

1. я використовую електронний рахунок-повідомлення, паперовий мені не потрібен.
1. я використовую електронний рахунок-повідомлення, паперовий мені не потрібен.
48% [766 Голосів]

2. я використовую електронний рахунок-повідомлення, але і паперовий мені також потрібний.
2. я використовую електронний рахунок-повідомлення, але і паперовий мені також потрібний.
46% [737 Голосів]

3. я користуюсь лише паперовим рахунком-повідомленням.
3. я користуюсь лише паперовим рахунком-повідомленням.
6% [90 Голосів]

Голосів: 1593
Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися
Почато: 22/01/2020 12:25
Топ-Теми Форуму
Теми відсутні
Зараз на сайті
Гостей: 1
Користувачів: 0
Всього користувачів: 17,440
Новий користувач: Jarova
Лічильник звернень за
Сьогодні425
Тиждень71723
Місяць210234
Всього29440136
Перегляд теми
 Роздрукувати тему
Уведомления о выгрузке на сайт новых счетов-уведомлений
AB
Добрый день.
Из-за отсутствия точных сроков появления счетов-уведомлений в личном кабинете, для удобства пользователей, предлагаю реализовать возможность отправки сообщения на электронную почту, указанную в аккаунте пользователя о выгрузке новых счетов-уведомлений. Можно сделать эту функцию опциональной (требующую включения в настройках профиля).
 
elena
AB написал:
Добрый день.
Из-за отсутствия точных сроков появления счетов-уведомлений в личном кабинете, для удобства пользователей, предлагаю реализовать возможность отправки сообщения на электронную почту, указанную в аккаунте пользователя о выгрузке новых счетов-уведомлений. Можно сделать эту функцию опциональной (требующую включения в настройках профиля).

Спасибо за предложение! передадим программистам
 
А-0247
Когда будут счета - уведомления за декабрь 2018 г.
 
veteran1930
elena написал:
AB написал:
Добрый день.
Из-за отсутствия точных сроков появления счетов-уведомлений в личном кабинете, для удобства пользователей, предлагаю реализовать возможность отправки сообщения на электронную почту, указанную в аккаунте пользователя о выгрузке новых счетов-уведомлений. Можно сделать эту функцию опциональной (требующую включения в настройках профиля).

Спасибо за предложение! передадим программистам
 
Перейти на Форум: