«Павлоградський комунальний портал»
«Павлоградський комунальний портал»
Українська
Понеділок, 29 Квітня 2024
Портал створений за підтримкою





Опитування
Шановні мешканці міста! Задля удосконалення наших послуг та у відповідності до ваших запитів, просимо обрати варіант із нижченаведених тверджень:

1. я використовую електронний рахунок-повідомлення, паперовий мені не потрібен.
1. я використовую електронний рахунок-повідомлення, паперовий мені не потрібен.
48% [766 Голосів]

2. я використовую електронний рахунок-повідомлення, але і паперовий мені також потрібний.
2. я використовую електронний рахунок-повідомлення, але і паперовий мені також потрібний.
46% [738 Голосів]

3. я користуюсь лише паперовим рахунком-повідомленням.
3. я користуюсь лише паперовим рахунком-повідомленням.
6% [92 Голосів]

Голосів: 1596
Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися
Почато: 22/01/2020 12:25
Топ-Теми Форуму
Теми відсутні
Зараз на сайті
Гостей: 2
Користувачів: 1
Tanya_Kyzmenko
Всього користувачів: 17,456
Новий користувач: karina261092
Лічильник звернень за
Сьогодні4880
Тиждень36490
Місяць210674
Всього29470687
Перегляд теми
 Роздрукувати тему
КП Павлоградтеплоэнерго,оплата услуг через банковскую карточку!
Марет
Добрый день!Можно ли оплатить услуги теплосети через зарплатную карточку ПриватБанка,если квартира в г.Павлограде,а я нахожусь и работаю в г.Днепропетровске?
 
Evgeniya
Добрый вечер. Вы можете оплачивать коммунальные услуги, находясь в другом городе, через Приват 24.
 
Divine
В приват 24, в разделе "Комуналка" нет предприятия теплосети ПавлоградаSad
 
denys
Там много чего нет.Frown
 
Divine
Марет написал:
Добрый день!Можно ли оплатить услуги теплосети через зарплатную карточку ПриватБанка,если квартира в г.Павлограде,а я нахожусь и работаю в г.Днепропетровске?

Можно карточкой оплатить, через терминалы ПриватБанка. Оплата через кнопку "Единое окно - Павлоград" (жэк, мусор, водоканал, теплосеть)Smile
 
Lekta
Так все же...каким образом оплатить за тепло если нахожусь в другой стране? Прошу конкретизировать а не отписываться мол через приват 24...нет там возможности такой потому, что наша теплосеть не заключила до сих пор с Приват 24 договор на обслуживание таких счетов и платежей!
 
Перейти на Форум: