«Павлоградський комунальний портал»
«Павлоградський комунальний портал»
Українська
Четвер, 28 Березня 2024
Портал створений за підтримкою





Опитування
Шановні мешканці міста! Задля удосконалення наших послуг та у відповідності до ваших запитів, просимо обрати варіант із нижченаведених тверджень:

1. я використовую електронний рахунок-повідомлення, паперовий мені не потрібен.
1. я використовую електронний рахунок-повідомлення, паперовий мені не потрібен.
48% [758 Голосів]

2. я використовую електронний рахунок-повідомлення, але і паперовий мені також потрібний.
2. я використовую електронний рахунок-повідомлення, але і паперовий мені також потрібний.
46% [735 Голосів]

3. я користуюсь лише паперовим рахунком-повідомленням.
3. я користуюсь лише паперовим рахунком-повідомленням.
6% [89 Голосів]

Голосів: 1582
Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися
Почато: 22/01/2020 12:25
Топ-Теми Форуму
Теми відсутні
Зараз на сайті
Гостей: 1
Користувачів: 1
vmerman
Всього користувачів: 17,412
Новий користувач: Tetiana Sandulska
Лічильник звернень за
Сьогодні4228
Тиждень39317
Місяць171059
Всього29258552
Перегляд теми
 Роздрукувати тему
Поверка счётчиков на воду на дому-развод и выкачка денег
babey
Поверка счётчиков на воду на дому это полнейший развод , и выкачка денег. Пришёл мастер с водоканала ,сделал поверку двух счётчиков за 322 грн. Сказал, что они не годные , и надо их снимать и нести в Континент сервис на ремонт. Хотя счётчики новые 2014 года. Проще было снять счётчики и сразу отнести в Континент Сервис, там бы и поверили , и отремонтировали. А так приходится пришлось заплатить и водоканалу, и Континент Сервису. Не ведитесь на этот развод. Сразу снимайте счётчики, и несите их в Континет Сервис.
 
lyubov53
babey написал:
Поверка счётчиков на воду на дому это полнейший развод , и выкачка денег. Пришёл мастер с водоканала ,сделал поверку двух счётчиков за 322 грн. Сказал, что они не годные , и надо их снимать и нести в Континент сервис на ремонт. Хотя счётчики новые 2014 года. Проще было снять счётчики и сразу отнести в Континент Сервис, там бы и поверили , и отремонтировали. А так приходится пришлось заплатить и водоканалу, и Континент Сервису. Не ведитесь на этот развод. Сразу снимайте счётчики, и несите их в Континет Сервис.


А разве поверка счетчиков на дому платная? Года два назад при очередном повышении стоимости оплаты за воду, было сообщение, что теперь поверка счетчиков будет проводится на дому бесплатно, т.к. все включено в ежемесячную оплату. И поэтому повышается тариф.
 
slavababich
lyubov53 написал:
babey написал:
Поверка счётчиков на воду на дому это полнейший развод , и выкачка денег. Пришёл мастер с водоканала ,сделал поверку двух счётчиков за 322 грн. Сказал, что они не годные , и надо их снимать и нести в Континент сервис на ремонт. Хотя счётчики новые 2014 года. Проще было снять счётчики и сразу отнести в Континент Сервис, там бы и поверили , и отремонтировали. А так приходится пришлось заплатить и водоканалу, и Континент Сервису. Не ведитесь на этот развод. Сразу снимайте счётчики, и несите их в Континет Сервис.


А разве поверка счетчиков на дому платная? Года два назад при очередном повышении стоимости оплаты за воду, было сообщение, что теперь поверка счетчиков будет проводится на дому бесплатно, т.к. все включено в ежемесячную оплату. И поэтому повышается тариф.


А 5 лет назад говорили,что воров уберем и ЗАЖИВЁМ))) Ну вот так....
 
A_Stranger
ВС/КЦС:Проведення періодичної повірки, обслуговування і ремонту засобів обліку води,результати вимірювань яких використовуються для розрахунків, повинні здійснюватись за рахунок підприємства, що надають послуги (ВС/КЦС,№ 235/499/17,15.07.19)

https://protocol....ss_235_49/
 
denys
A_Stranger написал:
ВС/КЦС:Проведення періодичної повірки, обслуговування і ремонту засобів обліку води,результати вимірювань яких використовуються для розрахунків, повинні здійснюватись за рахунок підприємства, що надають послуги (ВС/КЦС,№ 235/499/17,15.07.19)

https://protocol....ss_235_49/


Читаем законы внимательнее - "Періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування і монтаж) вузлів обліку, що забезпечують індивідуальний облік споживання теплової енергії та води в квартирах (приміщеннях) будинку, здійснюються за рахунок власників таких вузлів обліку"
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1314-18
 
gavrik16021962
Я по поводу повидомлення за счетчика на воду ,у нас уже стоят во всех кв.Мы против установке счетчика на дом.
 
192.168.10.108080
Димка
Подскажите кто недавно поверял счетчик воды. Сколько стоит поверка в Континент сервис. Сколько стоит поверка на дому. Стоит ли переплачивать и поверять на дому?
 
Димка
Мертвый сайт. Спрашивай, не спрашивай.....
 
xobozina
1 счетчик-340гр,2счетчика 590гр
 
Димка
Это цены чьи?
Континент - сервис или на дому?
 
xobozina
на дому,водоканал
 
Перейти на Форум: