«Павлоградський комунальний портал»
«Павлоградський комунальний портал»
Українська
Четвер, 28 Березня 2024
Портал створений за підтримкою





Опитування
Шановні мешканці міста! Задля удосконалення наших послуг та у відповідності до ваших запитів, просимо обрати варіант із нижченаведених тверджень:

1. я використовую електронний рахунок-повідомлення, паперовий мені не потрібен.
1. я використовую електронний рахунок-повідомлення, паперовий мені не потрібен.
48% [758 Голосів]

2. я використовую електронний рахунок-повідомлення, але і паперовий мені також потрібний.
2. я використовую електронний рахунок-повідомлення, але і паперовий мені також потрібний.
46% [735 Голосів]

3. я користуюсь лише паперовим рахунком-повідомленням.
3. я користуюсь лише паперовим рахунком-повідомленням.
6% [89 Голосів]

Голосів: 1582
Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися
Почато: 22/01/2020 12:25
Топ-Теми Форуму
Теми відсутні
Зараз на сайті
Гостей: 3
Користувачів: 1
Elena_1956
Всього користувачів: 17,412
Новий користувач: Tetiana Sandulska
Лічильник звернень за
Сьогодні2424
Тиждень37513
Місяць169255
Всього29256748
Перегляд теми
 Роздрукувати тему
субсидия
Yana010
Добрый день,получаю субсидию на коммуналку,не пенсионер,говорят что теперь субсидию как то получают по новому,на карту "ощадбанк" как я должна об этом узнать?? какие мои действия? что я должна предоставить в отдел субсидии ? или это касается только пенсионеров? телефон в субсидии не отвечает,второй номер вообще не работает,как быть?
 
Evgeniya
Yana010 написал:
Добрый день,получаю субсидию на коммуналку,не пенсионер,говорят что теперь субсидию как то получают по новому,на карту "ощадбанк" как я должна об этом узнать?? какие мои действия? что я должна предоставить в отдел субсидии ? или это касается только пенсионеров? телефон в субсидии не отвечает,второй номер вообще не работает,как быть?

На такие вопросы консультируют в отделе субсидий но насколько нам известно, обращайтесь в Ощадбанк с паспортом, а пенсионерам придет с пенсией сумма субсидии
 
Перейти на Форум: