«Павлоградський комунальний портал»
«Павлоградський комунальний портал»
Українська
Вівторок, 23 Квітня 2024
Портал створений за підтримкою





Опитування
Шановні мешканці міста! Задля удосконалення наших послуг та у відповідності до ваших запитів, просимо обрати варіант із нижченаведених тверджень:

1. я використовую електронний рахунок-повідомлення, паперовий мені не потрібен.
1. я використовую електронний рахунок-повідомлення, паперовий мені не потрібен.
48% [766 Голосів]

2. я використовую електронний рахунок-повідомлення, але і паперовий мені також потрібний.
2. я використовую електронний рахунок-повідомлення, але і паперовий мені також потрібний.
46% [737 Голосів]

3. я користуюсь лише паперовим рахунком-повідомленням.
3. я користуюсь лише паперовим рахунком-повідомленням.
6% [90 Голосів]

Голосів: 1593
Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися
Почато: 22/01/2020 12:25
Топ-Теми Форуму
Теми відсутні
Зараз на сайті
Гостей: 3
Користувачів: 0
Всього користувачів: 17,440
Новий користувач: Jarova
Лічильник звернень за
Сьогодні1807
Тиждень73105
Місяць211616
Всього29441518
Перегляд теми
 Роздрукувати тему
Оптимус и ПЖС, ДТЕК
SolomahaUA
Здравствуйте, я только что оплатил счета через ваш сайт и уже потом обнаружил, что оплатил и услуги ПЖС, и Оптимус. В платежах начислен долг от обоих компаний. Скажите, пожалуйста, как мне вернуть деньги от ПЖС?
И ещё один вопрос, с которым я уже обращался к поддержке ДТЕК и ЦЕК:
Я в начале года оплачивал электроэнергию через ваш портал и несколько месяцев платил на счёт ДТЕК, на котором был указан долг.
Деньги мне до сих пор не вернули, а от ЦЕК был указан долг без учёта предыдущих оплат. Можете ли Вы помочь мне с этим вопросом? Все квитанции у меня имеются.
 
Evgeniya
SolomahaUA написал:
Здравствуйте, я только что оплатил счета через ваш сайт и уже потом обнаружил, что оплатил и услуги ПЖС, и Оптимус. В платежах начислен долг от обоих компаний. Скажите, пожалуйста, как мне вернуть деньги от ПЖС?
И ещё один вопрос, с которым я уже обращался к поддержке ДТЕК и ЦЕК:
Я в начале года оплачивал электроэнергию через ваш портал и несколько месяцев платил на счёт ДТЕК, на котором был указан долг.
Деньги мне до сих пор не вернули, а от ЦЕК был указан долг без учёта предыдущих оплат. Можете ли Вы помочь мне с этим вопросом? Все квитанции у меня имеются.


Здравствуйте. Если долг есть по ПЖС то деньги вам не вернут.
 
Перейти на Форум: