«Павлоградский коммунальный портал»
«Павлоградский коммунальный портал»
Українська
Вторник, 10 Декабря 2019
Портал создан при поддержке

Сейчас на сайте
Гостей: 2
Пользователей: 1
katj26
Всего пользователей: 15,003
Новый пользователь: polina88
Счетчик обращений за
Сегодня8847
Неделю127570
Месяц337932
Всего18116836

Последние новости

Оплата коммунальных платежей (в том числе СВЕТ и ГАЗ) с использованием банковских платежных карт Visa, Visa Electron и Mastercard
Новости сайта
Уважаемые пользователи нашего сайта!

Коммунальное предприятие "Городской информационно-расчетный аналитический центр" Павлоградского городского совета совместно c АО «Ощадный банк Украины» предоставляют на сайте возможность оплаты коммунальных платежей (в т.ч. за свет и газ)
Типовий договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення
Новости службШановні споживачі послуг з водопостачання та водовідведення!
Доводимо до відома населення, що постановою Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 р. № 690 затверджено типовий договір з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем).

ДОГОВІР з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем).
Увага!!! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!
Шановні отримувачи послуг від ТОВ ТБЦ "Оптімус"!
Можливість сплати за послуги вже з'явилася в особовому кабінеті. Спачуйте без комісії з будь-якої картки!
Інформація від КП Павлоградводоканал
Шановні абоненти!
У зв`язку з отриманням попередження про припинення подачі води на м.Павлоград з 20.08.2019р., через наявність заборгованості, КП «Павлоградводоканал» звертається до абонентів з проханням терміново сплатити поточні рахунки за послуги водопостачання, водовідведення та при наявності – борги перед підприємством за попередні періоди.
Просимо кожного мешканця відповідально віднестися до своєчасної оплати за отримані послуги, адже від цього залежить стабільне та безперебійне надання послуг підприємством.
Зазделегідь дякуємо за розуміння.

Адміністрація КП «Павлоградводоканал»
Увага!!! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!
Шановні мешканці багатоквартирних будинків!
З 01.08.2019 року управління будинками, які не створили ОСББ, буде здійснюватися управляючою компанією Товариством з обмеженою відповідальністю «ТБЦ ОПТІМУС». При сплаті послуг з утримання будинків, споруд, прибудинкової території, починаючи з 1 серпня 2019 року просимо звертати увагу на реквізити та назву компанії, до якої сплачується квартплата. Дякуємо за Вашу увагу та порозуміння!

Звертаєму увагу, що інформація щодо нарахувань буде відображатися в Рахунках-повідомленнях від Единого вікна (КП МІРАЦ) та в особистому кабінеті на даному порталі.