«Павлоградський комунальний портал»
«Павлоградський комунальний портал»
Українська
Понеділок, 29 Квітня 2024
Портал створений за підтримкою





Опитування
Шановні мешканці міста! Задля удосконалення наших послуг та у відповідності до ваших запитів, просимо обрати варіант із нижченаведених тверджень:

1. я використовую електронний рахунок-повідомлення, паперовий мені не потрібен.
1. я використовую електронний рахунок-повідомлення, паперовий мені не потрібен.
48% [766 Голосів]

2. я використовую електронний рахунок-повідомлення, але і паперовий мені також потрібний.
2. я використовую електронний рахунок-повідомлення, але і паперовий мені також потрібний.
46% [738 Голосів]

3. я користуюсь лише паперовим рахунком-повідомленням.
3. я користуюсь лише паперовим рахунком-повідомленням.
6% [92 Голосів]

Голосів: 1596
Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися
Почато: 22/01/2020 12:25
Топ-Теми Форуму
Теми відсутні
Зараз на сайті
Гостей: 1
Користувачів: 2
0664696905, 0664696905
Всього користувачів: 17,457
Новий користувач: moby
Лічильник звернень за
Сьогодні5688
Тиждень37298
Місяць211482
Всього29471495
Перегляд теми
 Роздрукувати тему
имееш дачу, подари ее ФОНДУ ПРИРОДЫ
Б Ольга
Купил в течении 12 месяцев дачу, чтоб выращивать овощи, чтоб выжить хоть как-то, подари ее ФОНДУ ПРИРОДЫ, а иначе субсидии не видать, чудо КРАЇНА,

Які обмеження для отримання субсидій залишаться з попередніх часів та увійшли до нових правил?

За новими правилами, з тих обмежень, що були раніше, залишилося тільки два. Перше — якщо протягом 12 місяців, які передують місяцю звернення по субсидію, хтось із членів родини здійснив одномоментну дороговартісну покупку, суму якої піднято з 10 тисяч гривень до 50 тисяч. Адже розуміємо, що з підняттям цін і тарифів сума 10 прожиткових мінімумів, що приблизно дорівнює 10 тисячам гривень, вже не та, яку маємо суворо контролювати. Саме тому суму, сплачену одноразово за одну покупку, яку братимуть до уваги, збільшили до 50 тисяч гривень. Проте зауважу, що коли з моменту здійснення такої дороговартісної покупки мине повний рік, протягом якого родина більше подібних покупок не робитиме, вона отримає право звернутися по субсидію. Але якщо буде виявлено, що родина таку покупку навмисно не задекларувала, то її змусять повернути отримувану субсидію, знову ж таки, у подвійному розмірі.
 
Перейти на Форум: