«Павлоградський комунальний портал»
«Павлоградський комунальний портал»
Українська
Понеділок, 29 Квітня 2024
Портал створений за підтримкою





Опитування
Шановні мешканці міста! Задля удосконалення наших послуг та у відповідності до ваших запитів, просимо обрати варіант із нижченаведених тверджень:

1. я використовую електронний рахунок-повідомлення, паперовий мені не потрібен.
1. я використовую електронний рахунок-повідомлення, паперовий мені не потрібен.
48% [766 Голосів]

2. я використовую електронний рахунок-повідомлення, але і паперовий мені також потрібний.
2. я використовую електронний рахунок-повідомлення, але і паперовий мені також потрібний.
46% [738 Голосів]

3. я користуюсь лише паперовим рахунком-повідомленням.
3. я користуюсь лише паперовим рахунком-повідомленням.
6% [91 Голосів]

Голосів: 1595
Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися
Почато: 22/01/2020 12:25
Топ-Теми Форуму
Теми відсутні
Зараз на сайті
Гостей: 1
Користувачів: 0
Всього користувачів: 17,452
Новий користувач: ArturTexas
Лічильник звернень за
Сьогодні30
Тиждень31640
Місяць205824
Всього29465837
Перегляд теми
 Роздрукувати тему
обновление базы данных по платежам
VGG
Есть предложение обновлять базу в последних числах "оплачиваемого" месяца, потому что я вижу свои платежи с опозданием на месяц. Нужно платить за апрель, а я вижу состояние счетов, т. е. долги, за февраль. За февраль заплатил в промежутке от 1-го до 10-го числа марта, а т.к. база обновляется в первых числах месяца марта, то эти платежи не отражаются и висят до начала апреля - информация не актуальна. Спасибо.
 
Evgeniya
VGGarmash написал:
Есть предложение обновлять базу в последних числах "оплачиваемого" месяца, потому что я вижу свои платежи с опозданием на месяц. Нужно платить за апрель, а я вижу состояние счетов, т. е. долги, за февраль. За февраль заплатил в промежутке от 1-го до 10-го числа марта, а т.к. база обновляется в первых числах месяца марта, то эти платежи не отражаются и висят до начала апреля - информация не актуальна. Спасибо.


Вы ошибаетесь. Вы видите долги за март. В мае мы будем платить за апрель, данные на сайте появятся в ближайшие дни. Все как и должно быть.
 
Перейти на Форум: