«Павлоградський комунальний портал»
«Павлоградський комунальний портал»
Українська
Субота, 11 Травня 2024
Портал створений за підтримкою





Опитування
Шановні мешканці міста! Задля удосконалення наших послуг та у відповідності до ваших запитів, просимо обрати варіант із нижченаведених тверджень:

1. я використовую електронний рахунок-повідомлення, паперовий мені не потрібен.
1. я використовую електронний рахунок-повідомлення, паперовий мені не потрібен.
48% [770 Голосів]

2. я використовую електронний рахунок-повідомлення, але і паперовий мені також потрібний.
2. я використовую електронний рахунок-повідомлення, але і паперовий мені також потрібний.
46% [740 Голосів]

3. я користуюсь лише паперовим рахунком-повідомленням.
3. я користуюсь лише паперовим рахунком-повідомленням.
6% [92 Голосів]

Голосів: 1602
Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися
Почато: 22/01/2020 12:25
Топ-Теми Форуму
Теми відсутні
Зараз на сайті
Гостей: 1
Користувачів: 0
Всього користувачів: 17,476
Новий користувач: DenNizhnik
Лічильник звернень за
Сьогодні437
Тиждень36366
Місяць210566
Всього29553681
Перегляд теми
 Роздрукувати тему
оплата услуг
zhykinan
Добрый день! Живу в частном секторе, платежки нам не носят. как вввести № счета- уведомления?
 
elena
zhykinan написал:
Добрый день! Живу в частном секторе, платежки нам не носят. как вввести № счета- уведомления?

http://comuslugi.info//forum/viewthread.php?thread_id=173
 
евтушенко
ПОКАЗАНИЯ ПО СЧЁТЧИКАМ НА01.01.16 НЕ БЫЛИ ПРИНЯТЫ В ЛИЧНОМ КАБИНЕТЕ ПО ПРИЧИНЕ ПОЗДНЕЙ ПЛДАЧИ ИХ. сЕГОДНЯ 30.01.16 ПЕРЕДАЮ ПОКАЗАТЕЛИ И ОПЯТЬ ОНИ НЕ ПЕРЕДАЮТСЯ, МОЖЕТ ПЕРЕСТАЛ РАБОТАТЬ ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ? кОГДА НУЖНО ПЕРЕДАВАТЬ? еВТУШЕНКО в.д. , СЧЁТ 2-1015105.
 
Evgeniya
евтушенко написал:
ПОКАЗАНИЯ ПО СЧЁТЧИКАМ НА01.01.16 НЕ БЫЛИ ПРИНЯТЫ В ЛИЧНОМ КАБИНЕТЕ ПО ПРИЧИНЕ ПОЗДНЕЙ ПЛДАЧИ ИХ. сЕГОДНЯ 30.01.16 ПЕРЕДАЮ ПОКАЗАТЕЛИ И ОПЯТЬ ОНИ НЕ ПЕРЕДАЮТСЯ, МОЖЕТ ПЕРЕСТАЛ РАБОТАТЬ ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ? кОГДА НУЖНО ПЕРЕДАВАТЬ? еВТУШЕНКО в.д. , СЧЁТ 2-1015105.


Все Ваши показания, и 01.01.2016, и 30.01.2016 войдут в январь 2016г, что будет отражено в счете-уведомлении за январь 2016. Дождитесь счета.
 
виктор палихов
На фиг мне аж три счетчика посетителей, если не видно куда передать или заполнить показания счетчика.
 
elena
виктор палихов написал:
На фиг мне аж три счетчика посетителей, если не видно куда передать или заполнить показания счетчика.

Зайдите в личный кабинет, там есть раздел "Ввод показаний счетчиков"
 
Перейти на Форум: