«Павлоградський комунальний портал»
«Павлоградський комунальний портал»
Українська
Понеділок, 29 Квітня 2024
Портал створений за підтримкою





Опитування
Шановні мешканці міста! Задля удосконалення наших послуг та у відповідності до ваших запитів, просимо обрати варіант із нижченаведених тверджень:

1. я використовую електронний рахунок-повідомлення, паперовий мені не потрібен.
1. я використовую електронний рахунок-повідомлення, паперовий мені не потрібен.
48% [766 Голосів]

2. я використовую електронний рахунок-повідомлення, але і паперовий мені також потрібний.
2. я використовую електронний рахунок-повідомлення, але і паперовий мені також потрібний.
46% [738 Голосів]

3. я користуюсь лише паперовим рахунком-повідомленням.
3. я користуюсь лише паперовим рахунком-повідомленням.
6% [92 Голосів]

Голосів: 1596
Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися
Почато: 22/01/2020 12:25
Топ-Теми Форуму
Теми відсутні
Зараз на сайті
Гостей: 4
Користувачів: 1
elena02
Всього користувачів: 17,457
Новий користувач: moby
Лічильник звернень за
Сьогодні5624
Тиждень37234
Місяць211418
Всього29471431
Перегляд теми
 Роздрукувати тему
"Павлоградавтотранс"
elena
Здесь можно общаться на тему вывоза мусора.
 
denys
А разве "Павлоградавтотранс" и Remondis еще занимаются данным видом деятельности?
 
Romanman
Люди, что у нас за проблема с мусором? Я слышал, что "Павлоградавтотранс" кого-то на верху не устроил. Ну, а где, млять, альтернатива? Сначала надо было альтернативу найти, а потом в отказ идти. Сцуко, все через анальное отверстие делается!!!
 
ERV25
таки полностью согласен с последним автором... и вообще, х...н этот сайт открыли, пользы - никакой.
 
lolyk
С начала ноября все жители центральных районов города(ул Ст Фронта, Советская и т.д.), я думаю, столкнулись с тем что мусор выбрасывать некуда- нет мусорных баков. И эта ситуация явилась следствием того, что депутаты и мер города, вдруг позаботились о населении и не разрешили фирме "Ремондис" поднять цену за услуги на уборку мусора на 1 гривну(приблизительно). Прошла неделя, мусор по-тихоньку убирают, даже появились мусорные баки(правда меньшего размера). Но он уже устойчиво накапливается, а зто явно свидетельствует о том, что есть проблемы с транспортом. А вообще, я не верю, что нам предложат лучший вариант. "Ремондис" получала деньги за качественно оказанные услуги.
 
elena
Услуги по вывозу мусора продолжает оказывать Павлоградавтотранс. Бачки и автомобили мусорные принадлежали Ремондису, а с ноября это предприятие прекратило договорные отношения с Павлоградавтотрансом и ушло из города.Теперь мусор вывозится силами самого Павлоградавтотранса.
 
Natalya
У нас возле дома две мусорки по 3-4 бака на каждой, та вот,мусор не вывозят уже больше недели. Там вонь, роются бомжи, все разлетается, когда же,наконец, уберут этот хлам!!!!Я понимаю, что нашим властям на все наплевать!?
 
А_ндрей
Протягом з травня 2010 року підрядною організацією з вивозу сміття в нашому місті була німецька ТОВ “Ремондіс Україна”. Але з червня 2011 року керівництво фірми наполегливо запропонувало збільшити тариф до середньообласного (6-9 гривень з чоловіка) й відмінити результати тендеру, відповідно до якого виконавцем послуг є комунальне підприємство ТОВ “Павлоградавтотранс”. Тобто намагались стати єдиним можливим виконавцем послуг з вивезення сміття. З червня по листопад цього року “Ремондіс” виставив перед містом заборгованість у сумі 1млн.400тис.грн. заборгованості. Перерахунки показали невідповідність виставлених об’ємів вивезеного сміття (за даними “Ремондіс” вони вивозили в день 500м куб. сміття, а фактично близько 350 — 400м куб.)
Опитування жителів міста показало, що близько 90% людей висловились проти підвищення тарифів, хоча й не заперечують якість роботи даного підприємства. З керівництвом “Ремондіса” була підписана домовленість щодо поступового (до 1 грудня 2011р.) припинення їх діяльності в нашому місті. За цей час керівництво міста мало б можливість відремонтувати техніку, придбати необхідну кількість контейнерів тощо.
Але дана фірма вирішила це питання по — іншому: минулого тижня, напередодні вихідних, вночі, вони забрали всі свої контейнери для сміття і покинули наше місто. Діяльністю “Ремондіса” зацікавилась прокуратура.
Керівництво міста та комунального підприємства ТОВ “Павлоградавтотранс” поставлено в дуже важки умови й намагається якнайшвидше систематизувати санітарне очищення міста. Станом на 8 листопада в місті вже встановлено 420 металевих контейнерів старого зразка, 150 євроконтейнерів. Працюють 3 МАЗи, один автомобіль ГАЗ. Рішенням сесії міської ради виділено 99 тис.грн. на придбання 40 контейнерів євростандарту. Розглядаються різні варіанти придбання сміттєзбиральної техніки.
В той час, як по всіх містах області зростають тарифи на водопостачання, житло, вивіз сміття тощо, керівництво нашого міста працює стабільно. Вже протягом року комунальні тарифи залишаються постійними, а за водопостачання навіть було знижено.
Шановні павлоградці!
Керівництво міста та КП “Павлоградавтотранс” звертається до всіх вас із проханням щодо своєчасного здійснення проплати. Це надасть можливість швидше організувати даний напрямок діяльності і Павлоград, як і завжди, буде залишатися чистим містом.
 
lolyk
Прошу обратить внимание на мусорную свалку возле 1 школы(со стороны ул.К.Маркса). Пока там осенние листья, но думаю, если ее не уберут в ближайшее время то там будут и другие отходы. Она так разрастается, что уже нет прохода мимо школы
 
lolyk
Даа...., "эта странная фраза" -Павлоград, як і завжди, буде залишатися чистим містом.
Прошло уже два года со времени этого сообщения. А состояние с мусором нисколько не улучшилось, а даже наоборот. Посмотрите на места, где стоят мусорные баки. В центре города не знаю ни одного места, где было-бы чисто. Такое впечатление, что мусор вывозит одна организация, а убирает возле баков другая.
Ведь уже давным давно понятно, стоит возле баков появиться хотя-бы одной бумажке, все ожидай пополнения. Везде кучи мусора, бумажки, какая-то щебенка, ветки, невозможно подойти к бакам.Ну и за что мы платим????
 
lolyk
Была приятно удивлена, что на следующий день после моего сообщения о свалке возле баках по центральным районам города был убран весь мусор, а не только баки.
Спасибо, что на это замечание отреагировало руководство!!
 
lolyk
Прошу обратить внимание на свалку возле налоговой инспекции(Станкостроительной 14а)
 
Перейти на Форум: