«Павлоградський комунальний портал»
«Павлоградський комунальний портал»
Українська
Понеділок, 29 Квітня 2024
Портал створений за підтримкою





Опитування
Шановні мешканці міста! Задля удосконалення наших послуг та у відповідності до ваших запитів, просимо обрати варіант із нижченаведених тверджень:

1. я використовую електронний рахунок-повідомлення, паперовий мені не потрібен.
1. я використовую електронний рахунок-повідомлення, паперовий мені не потрібен.
48% [766 Голосів]

2. я використовую електронний рахунок-повідомлення, але і паперовий мені також потрібний.
2. я використовую електронний рахунок-повідомлення, але і паперовий мені також потрібний.
46% [738 Голосів]

3. я користуюсь лише паперовим рахунком-повідомленням.
3. я користуюсь лише паперовим рахунком-повідомленням.
6% [92 Голосів]

Голосів: 1596
Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися
Почато: 22/01/2020 12:25
Топ-Теми Форуму
Теми відсутні
Зараз на сайті
Гостей: 4
Користувачів: 3
Zorina, свичинская, nzhukovina
Всього користувачів: 17,457
Новий користувач: moby
Лічильник звернень за
Сьогодні5889
Тиждень37499
Місяць211683
Всього29471696
Перегляд теми
 Роздрукувати тему
ЧП "К-П-1"
elena
Здесь можно общаться на тему содержания домов и придомовой территории частным жеком "К-П-1"
 
ping112
Я не знаю к какому жек мы относимся ул.К.Маркса 44а, но обращаемся по тел. У нас в доме систематически воняет канализацией.звоним с соседями через день,сотрудники ЖЕКа присылают слесарей только толку от них никакого .Куда обратиться чтобы нам высушили подвал?????????
Змінено: ping112, 03-07-2013 13:21
 
Ultra
Поддерживаю ping112, только мы ( К.Маркса 44а относимся к жек2) НО ОЧЕНЬ интересно за какой фиг мы оплачиваем дворнику который убирает 2раза в месяц НО оплата приходит ежемесячно да ещё за квадратуру квартиры???? Слесаря приходят пивка попьют поржур на лавке и уходят (сама лично наблюдала эту картину). Если сравнивать К-П-1 то наш любимый ЖЕК2 отдыхает (знаю по опыту)
 
ping112
так может соседями организуем жалобу на имя Викула???
 
Перейти на Форум: