«Павлоградський комунальний портал»
«Павлоградський комунальний портал»
Українська
Понеділок, 29 Квітня 2024
Портал створений за підтримкою





Опитування
Шановні мешканці міста! Задля удосконалення наших послуг та у відповідності до ваших запитів, просимо обрати варіант із нижченаведених тверджень:

1. я використовую електронний рахунок-повідомлення, паперовий мені не потрібен.
1. я використовую електронний рахунок-повідомлення, паперовий мені не потрібен.
48% [766 Голосів]

2. я використовую електронний рахунок-повідомлення, але і паперовий мені також потрібний.
2. я використовую електронний рахунок-повідомлення, але і паперовий мені також потрібний.
46% [738 Голосів]

3. я користуюсь лише паперовим рахунком-повідомленням.
3. я користуюсь лише паперовим рахунком-повідомленням.
6% [91 Голосів]

Голосів: 1595
Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися
Почато: 22/01/2020 12:25
Топ-Теми Форуму
Теми відсутні
Зараз на сайті
Гостей: 1
Користувачів: 1
kanenko
Всього користувачів: 17,453
Новий користувач: IRINA52
Лічильник звернень за
Сьогодні1445
Тиждень33055
Місяць207239
Всього29467252
Перегляд теми
 Роздрукувати тему
уведомления за газ
Николай Вас
Уважаемые! По роду своей деятельности я не могу даже раз в два-три месяца посетить ГОРГАЗ, но при этом хотелось конкретно знать состояние своего счета, как и со всеми остальными счетами. Ведь "газовики" не присылают счет-фактуру на дом!? Можно ли на этом сайте организовать страницу именно для службы поставки газа, чтобы они могли вовремя уведомлять население об изменениях или задолжностях?
 
juri1508
Юрийчук Николай написал:
Уважаемые! По роду своей деятельности я не могу даже раз в два-три месяца посетить ГОРГАЗ, но при этом хотелось конкретно знать состояние своего счета, как и со всеми остальными счетами. Ведь "газовики" не присылают счет-фактуру на дом!? Можно ли на этом сайте организовать страницу именно для службы поставки газа, чтобы они могли вовремя уведомлять население об изменениях или задолжностях?
 
djmcgreen
Уважаемые! По роду своей деятельности я не могу даже раз в два-три месяца посетить ГОРГАЗ, но при этом хотелось конкретно знать состояние своего счета, как и со всеми остальными счетами. Ведь "газовики" не присылают счет-фактуру на дом!? Можно ли на этом сайте организовать страницу именно для службы поставки газа, чтобы они могли вовремя уведомлять население об изменениях или задолжностях?
 
http://profitrevolution.ru/page/djmcgreen90/
Evgeniya
Для того, чтобы на этом сайте смотреть информацию по газу, ГОРГАЗ ДОЛЖЕТ ПРЕДОСТАВЛЯТЬ ДАННЫЕ ПО КАЖДОМУ ЛИЦЕВОМУ СЧЕТУ. Пока он этого не делает. Поживем - увидим, может быть когда-нибудь...
 
Орлова Елена
Доброго ранку!Де можно подивитись на сайті інформацію тов"Дніпропетровськгаз збут" про поставку , тарифи та оплату .Виставляють заборгованість , а розібратися не маю нагоди.
 
gsn
https://dpgor.104.ua/ua/search?q=
Регистрируйтесь и все поймете по газу
 
Evgeniya
Орлова Елена написал:
Доброго ранку!Де можно подивитись на сайті інформацію тов"Дніпропетровськгаз збут" про поставку , тарифи та оплату .Виставляють заборгованість , а розібратися не маю нагоди.


На нашем сайте такой информации нет, но есть сайт горгаза 104.ua, там есть такая информация.
 
Перейти на Форум: