Шановні павлоградці!
Згідно рішення виконавчого комітету Павлоградської міської ради N1320 від 29.12.2022 року, послуги з вивезення побутових (рідких) відходів на території міста Павлоград надає ТОВ "Дебріс компані".
Єдиний диспечер
050-977-08-66
Відкачування каналізації та зливних стоків, вигрібних ям, туалетів, колодязів, підвалів.
Згідно рішення виконавчого комітету Павлоградської міської ради N1320 від 29.12.2022 року, послуги з вивезення побутових (рідких) відходів на території міста Павлоград надає ТОВ "Дебріс компані".
Єдиний диспечер
050-977-08-66
Відкачування каналізації та зливних стоків, вигрібних ям, туалетів, колодязів, підвалів.
Шановні павлоградці!
КП МІРАЦ повідомляє, що рахунки-повідомлення за лютий 2022р. вже доступні на комунальному порталі comuslugi.info, та в паперовому вигляді вже доставляються за адресами. Здійснити оплату за комунальні послуги можна в особовому кабінеті на порталі comuslugi.info з будь-якої банківської карти.
Нагадуємо, що сплата комунальних послуг, в межах вашої можливості, вносить великий вклад в стабілізацію життя міста.
КП МІРАЦ повідомляє, що рахунки-повідомлення за лютий 2022р. вже доступні на комунальному порталі comuslugi.info, та в паперовому вигляді вже доставляються за адресами. Здійснити оплату за комунальні послуги можна в особовому кабінеті на порталі comuslugi.info з будь-якої банківської карти.
Нагадуємо, що сплата комунальних послуг, в межах вашої можливості, вносить великий вклад в стабілізацію життя міста.
Запрошуємо на роботу кур'єрів для розноски рахунків-повідомлень в районі ПШС та Хімзавод
Робота офіційна. Повна інформація за тел.050-186-46-96
Робота офіційна. Повна інформація за тел.050-186-46-96
У зв’язку з встановленням червоного рівня епідеміологічної небезпеки у м. Павлограді, згідно з рішенням комісії ТЕБ та ЧС виконкому Павлоградської міської ради, прийом у КП МІРАЦ Павлоградської міської ради відбувається за наявності сертифікату про вакцинацію або ПЦР-тесту.
Обмеження діють на період встановлення червоного рівня епідеміологічної небезпеки.
Обмеження діють на період встановлення червоного рівня епідеміологічної небезпеки.
Шановні містяни!
Зверніть увану на те, що при сплаті за послуги ТОВ "ТПК Промліфтсервіс" береться банківська комісія.
Зверніть увану на те, що при сплаті за послуги ТОВ "ТПК Промліфтсервіс" береться банківська комісія.