«Павлоградский коммунальный портал»
«Павлоградский коммунальный портал»
Українська
Вторник, 25 Января 2022
Портал создан при поддержке

Голосование
Шановні мешканці міста! Задля удосконалення наших послуг та у відповідності до ваших запитів, просимо обрати варіант із нижченаведених тверджень:

1. я використовую електронний рахунок-повідомлення, паперовий мені не потрібен.
1. я використовую електронний рахунок-повідомлення, паперовий мені не потрібен.
48% [585 Голосов]

2. я використовую електронний рахунок-повідомлення, але і паперовий мені також потрібний.
2. я використовую електронний рахунок-повідомлення, але і паперовий мені також потрібний.
48% [587 Голосов]

3. я користуюсь лише паперовим рахунком-повідомленням.
3. я користуюсь лише паперовим рахунком-повідомленням.
5% [59 Голосов]

Голосов: 1231
Вы должны авторизироваться, чтобы голосовать.
Начат: 22/01/2020 12:25
Топ-Темы форума
Сейчас на сайте
Гостей: 2
Пользователей: 0
Всего пользователей: 16,462
Новый пользователь: Taisa
Счетчик обращений за
Сегодня7557
Неделю49710
Месяц290460
Всего23999367
КП "Павлоградтеплоенерго" інформує
У зв'язку з різким зростом звернень громадян з приводу нарахувань, КП «Павлоградтеплоенерго» надає інформацію за опалення в січні 2018 року, тому що будь-яке підприємство, у тому числі і наше здійснює свою діяльність у строго законодавчо-правовому полі.
У розмірі нарахування плати за надані послуги з централізованого опалення підприємство керується наступними законодавчими актами:
- постанова Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. за № 630
« Про затвердження правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення»;
- постанова КМУ від 30 жовтня 2015 р. за № 1037
« Про запровадження перерахунку вартості послуги з централізованого опалення залежно від температури зовнішнього повітря».
- постанова КМУ від 17 лютого 2010 р. за № 151
« Про затвердження порядку проведення перерахунку розміру плати за надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення вразі ненадання їх або надання не в повному обсязі, зниження якості».
- постанова КМУ від 16 березня 2017 р. за № 156
У цих постановах зазначений порядок нарахування розміру плати за опалення, а також порядок здійснення перерахунків.

Нарахування за послугу виконується двома шляхами:

1. У разі наявності у квартирі, будинку присадибного типу або на вводі в багатоквартирний житловий будинок приладу обліку теплової енергії, проводиться нарахування за кількісними показниками прибору обліку пропорційно опалювальної площі.
2. При відсутності приладу обліку,нарахування проводиться розрахунковим методом за формулами, які зазначені у вказаних вище постановах.
Нарахування плати за опалення в січні 2018 р. виконані згідно постанови КМУ № 1037 від 30.10.2015 р. за формулами:

П= T0 * S * Ki *( Пi / Пкі ),
де То – тариф на послугу з централізованого опалення для населення (фізичних осіб) житлових будинків без будинкових та квартирних засобів обліку теплової енергії , гривень за 1кв.м.
Затверджений тариф для м. Павлограда 34, 61 грн. за 1 кв.м.
S - опалювальна площа ( об'єм ) квартири ( будинку садибного типу) споживача, який отримує послугу з централізованого опалення та не має будинкового або квартирного засобу обліку теплової (умовно приймається як 1 кв.м).
Kі - коефіцієнт, що враховує відхилення фактичної температури зовнішнього повітря та тривалості опалювального сезону від врахованих під час розрахунку діючого тарифу в і-му місяці.

П - тривалість опалювального періоду в і-му місяці, яка врахована у встановлених тарифах на послугу з централізованого опалення для населення. Січень 2018 року - 31 доба.

Пкі - календарна кількість діб в і-му місяці.

Розрахунок коефіцієнта, що враховує відхилення фактичних показників від врахованих у встановлених тарифах на послугу з централізованого опалення ( Кі), проводиться виконавцем послуг з централізованого опалення щомісяця, шляхом визначення співвідношення фактичної розрахункової витрати теплової енергії на опалення 1 кв.м. опалювальної площі житлових будинків та норми витрати теплової енергії на опалення в і-му місяці розрахункового періоду:
Кі = qфакт і / qн і ,

де qн і - норма витрати теплової енергії в і-му місяці опалювального сезону на опалення 1 кв.м. опалювальної площі житлових будинків, яка врахована у встановлених тарифах на послугу з централізованого опалення для населення (фізичних осіб) у разі відсутності у квартирі (будинку садибного типу) та на вводах у багатоквартирний будинок засобів обліку теплової енергії;
qфакт і - фактична розрахункова витрата теплової енергії на опалення за 1 кв.м. опалювальної площі житлових будинків в і-му місяці розрахункового періоду.

Норма витрати теплової енергії в і-му місяці опалювального сезону на опалення 1 кв.м. опалювальної площі житлових будинків ( qн і ) визначається формулою:
qн і = q * пі / N
де q - середньозважена річна витрата теплової енергії протягом опалювального сезону на опалення 1 кв.м. опалювальної площі житлових будинків, яка врахована у встановлених тарифах на послугу з централізованого опалення для населення (фізичних осіб) у разі відсутності у квартирі ( будинку присадибного типу) та на вводах у багатоквартирний будинок засобів обліку теплової енергії.
Її величина розрахована згідно КТМ 204 України 544-94 та затверджена рішенням виконкому Павлоградської міської ради від 31.10.2015 р. за №707 та дорівнює 0,137 Гкал / кв.м.
пі - тривалість опалювального періоду в і-му місяці, яка врахована у встановлених тарифах на послугу з централізованого опалення для населення (фізичних осіб) у разі відсутності у квартирі (будинку садибного типу) та на вводах у багатоквартирний будинок засобів обліку теплової енергії (січень 31 доба).
N – загальна тривалість опалювального сезону, яка врахована у встановлених тарифах на послугу з централізованого опалення для населення (фізичних осіб) у разі відсутності у квартирі (будинку садибного типу) та на вводах у багатоквартирний будинок засобів обліку теплової енергії.
Для міст і селищ Дніпропетровської області – N дорівнює 172 доби).

У січні 218 року qні = 0,137 * 31 / 172 = 0,02469

qфакт і - фактична розрахункова норма витрати теплової енергії на опалення 1 кв.м. опалювальної площі житлових будинків приведена до фактичної температури зовнішнього повітря та тривалості опалювального сезону в і-му місяці, визначається за формулою:
qфакт і = qн і * ( tвн – tср о фі ) *nфі /( пi * (tвн – tср о c)) ,

де tвн – середня розрахункова температура внутрішнього повітря у приміщеннях квартири ( будинку садибного типу ) -180 С.
tср о c – середня розрахункова температура зовнішнього повітря за опалювальний сезон, яка врахована у встановлених тарифах на послугу з централізованого опалення, яка дорівнює -0,20 С.
tср о фі – середня фактична температура зовнішнього повітря в і-му місяці. В січні 2018 року, за даними метеостанції м. Павлограда, склала -2,60 С.

qфакт і = 0,02469 *( 18 –(- 2,6 )) *31 / ( 31* ( 18 –(- 0,2 )) = 0,0279

Коефіцієнт ( Кі = qфакт / qн і ), що враховує відхилення фактичної температури зовнішнього повітря та тривалості опалювального періоду за січень 2018 р. склав

Кі = 0,0279 / 0,02469 = 1,1319

Фактичний тариф ( Тф = То * Кі * ( Пі / Пкі ) у січні 2018 р. склав

Тф = 34,61 * 1,1319 * (31 /31 ) = 39,1740 грн/кв.м.


З повагою адміністрація КП « Павлоградтеплоенерго»

Комментарии
#1 | Igor Shtanko 28 февраля 2018 16:29:18
Фактичний тариф у січні 2018 р. склав Тф = 34,61 * 1,1319 * (31 /31 ) = 39,1740 грн/кв.м.
В нас чомусь вийшло більше за рахунком КП «Павлоградтеплоенерго» 43,4483 грн/кв.м. Angry
Чому так? Лічильник в будинку ставило КП «Павлоградтеплоенерго».
#2 | denys 28 февраля 2018 17:35:34
"1. У разі наявності на вводі в багатоквартирний житловий будинок приладу обліку теплової енергії, проводиться нарахування за кількісними показниками прибору обліку пропорційно опалювальної площі." - Вот ответ на Ваш вопрос. Цитируемое Вами, относится к домам без приборов учета.
#3 | Igor Shtanko 28 февраля 2018 21:22:29
Цитируемое Вами, относится к домам без приборов учета.

Зрозуміло, виходить, що не мати приладів обліку теплової енергії економічно вигідно для населення, але невигідно для КП "Павлоградтеплоенерго".
Тоді такі прості питання:
- Навіщо поставили лічильник тепла на будинок? Щоби збільшити витрати на тепло? По суті, наявність теплового лічильника має на меті оптимізувати постачання тепла в квартири та зменшити витрати на пальне (газ). Тобто економити гроші держави та населення.
-Невже в нас держава така багата, що дозволяє собі таку невідповідність у витратах тепла та грошей?
-Чи може спеціалісти не можуть (не хочуть) налагодити прилади обліку?
-Чи розробили не ті формули для обліку тепла?
Може я чогось не розумію?

Хто пояснить це?
#4 | bolotin37 01 марта 2018 11:06:00
Уважаемые! Все взрослые,умные,и понимающие! Но почему то никто не поймет,причем здесь сотрудники КП "Единое окно"?они просто исполнители! Как и раньше люди формируют базу по Вашим платежам за услуги,они также проинформированы как и все за тарифы,и не имеют отношения к их повышению!и даже оплата за справку,вынесена решением исполкома,о чем уведомлябт документы вывешеные на стене! Работники этого КП просто посредники,для Вашего же удобства
#5 | PAVLA 01 марта 2018 13:08:26
Уважаемый bolotin37! Непосредственно к сотрудникам КП претензий нет. Но на сайте четко прописано:
Данный портал создан в рамках совместной инициативы Павлоградского городского совета и Фонда Восточная Европа при финансовой поддержке Черноморского фонда регионального сотрудничества – проекта Фонда Маршалла и Агентства США по международному развитию. Содержание материалов является исключительной ответственностью Павлоградского городского совета.
Цель проекта: Внедрение новых, высокотехнологичных способов организации взаимодействия между обществом и коммунальной сферой города, новых стандартов качества предоставления услуг гражданам со стороны местного самоуправления.
Поэтому доложить о ситуации руководству города , вопросах которые беспокоят павлоградцев сотрудницы КП "Единое окно" , для получения ответов, могут .
#6 | Igor Shtanko 01 марта 2018 19:06:19
Уважаемые! Все взрослые,умные,и понимающие! Но почему то никто не поймет,причем здесь сотрудники КП "Единое окно"?они просто исполнители! Как и раньше люди формируют базу по Вашим платежам за услуги,они также проинформированы как и все за тарифы,и не имеют отношения к их повышению!и даже оплата за справку,вынесена решением исполкома,о чем уведомлябт документы вывешеные на стене! Работники этого КП просто посредники,для Вашего же удобства


Пан bolotin37, Ви про що??? Ви помилились адресою?Grin Нічого, буває...
#7 | denys 05 марта 2018 20:41:19
Ozernya666, умножать тариф за м2 на количество дней.....Что то новое в математикеGrin
#8 | irinavlf 08 марта 2018 10:43:34
Я удивляюсь! Как можно не зная, как рассчитыватся тепло, писать такие комменты? Тариф за кв.м , а умножаем на дни? Не показывайте хоть такую свою безграмотность!!!
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.